9 Nisan 2010 Cuma

REKSAN REKLAM SUNAR


''Abdullah sol kanattan topla hızla ilerliyor, yanında yardıma gelen Tolunay var O'na vermedi. Kaldırdı kafasını cezasahasına baktı, ortaaa içeriyeee bir kafaaaa...''

REKSAN REKLAM SUNAR

''Tahsildarooooğlu benim peynirimmmm, güvenle alır lezzetle yerimmmm'' diye girerdi ilk reklam. O sırada sinir katsayıları artmış, topa kimin kafa vurduğu matematikçilere taş çıkartacak biçimde hesaplanmış, hatta nereden vurduğu tahmin bile edilmiş, fakat o kafanın akıbeti ise asla bilinememiştir. Sizi bilmiyorum ama benim kabusumdu Reksan Reklam. Geçmiş yıllarda TRT Radyo'dan maç dinlerken, maçın en kritik anında, radyomuzdan evimizin odasına yayılan Güllükız Reçelleri, Haknesan Sigorta, Tahsildaroğlu Peynirleri'nin saçma sapan sloganlarıyla dumur bir vaziyette küfür kıyamet bakakalırdık radyolarımıza. O sırada bütün şevk gider, pozisyon biter, radyoya tekme tokat girişilir ama nafile. Reksan Reklam bozdu psikolojimizi ciddi ciddi. Şimdi maç sırasında ekran küçültülüp de giren sanal reklamları öpüp başıma koyarım ben. Ama yine de hey gidi günler, ne güzeldiler.
Bu arada benden bir haber. Haftasonları NTVSPOR Radyo'da yayınlanan maçlardan önce, maç önü programıyla sizlerle birlikte olacağım. Maç yayını yapılan statlarda spor yazarlarından takımlarla ilgili son görüşleri almak üzere mikrofonumu yönelteceğim kendilerine. Cumartesi; Beşiktaş-Trabzonspor maçı 18.30'da 87.7 NTVSPOR Radyo'da.

1 yorum:

MY aslan avcısı dedi ki...

muratcım hayırlı olsun,vurduğun gol olsun..