6 Ağustos 2011 Cumartesi

VECİHİ vs CHIVU


Şahsi fikrim, Vecihi'yi tek geçerim. İsimlerin harfleri bile aynı neredeyse.

5 Ağustos 2011 Cuma

SON DURAK ''SPORTİVİ''


Aslında çok ani gelişti her şey. Bodrum dönüşü canlı yayın esnasında çalan telefonun diğer ucundaki isim sonsuz saygı duyduğum ve asla kıramayacağım bir isim yani Gökhan Telkenar olunca ''Alo'' dediğimde o iş olmuştu zaten. Sonrasında kendimi SPORTİVİ ailesinin içinde buluverdim işte. Tabii ki Gökhan Telkenar'ın yanısıra değerli meslektaş ve dostlarım Yusuf Kenan Çalık ve Alper Üstündağ ile aynı havayı solumak, emek vermek benim için büyük bir onur kaynağı dedim ve gelen haber müdürlüğü teklifini tereddütsüz kabul ettim. Bir serüven başladı Allah utandırmasın çok emek veriyoruz. Umarız emeklerimizin karşılığını mutluluk ve iç huzuru olarak geri alırız.
Yoğun bir tempoda başladı SPORTİVİ benim adıma. Günlük haberlerin yanısıra yeni program hazırlıkları da cabası. 3 yeni programla önümüzdeki haftadan itibaren fırtına gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyorum. Bu programlardan biri BLOGTİVİ olacak. BLOGTİVİ'de spiker arkadaşım Şeyda ile birlikte her hafta bir blog yazarını ağırlıyor ve blogları ele alıyoruz. Gündemi konuşup, farklı içeriklerle spordan konuşuyoruz. İlk program konuğum severek takip ve takdir ettiğim KLASİK FUTBOL blogun yazarı sevgili Kaan Kavuşan. Programın gün ve tarihi hakkında bilgilendirmeyi yakında yapacağım. Ayrıca bana gelen mailleri de tek tek incelediğimi ve en kısa zamanda dönüş yapacağımı, tüm blogger arkadaşlara programda yer vermek istediğimi belirtmeliyim. Siz de bir gün programa konuk olarak katılabilirsiniz.

Diğer program ''ANILARIM''. Bunun içeriği şimdilik sürpriz olarak kalsın. Eminim çok keyif alarak izleyeceksiniz.

Ve son olarak da ''AVRUPA'DAN FUTBOL'' programında her hafta Avrupa liglerini değerli bir konuğumla ele alacağız. Maçların özet görüntüleri, takımların son durumları en ince ayrıntısına kadar ''AVRUPA'DAN FUTBOL'' da olacak.

Evet fazla reklam yaptım farkındayım. Şimdi iş zamanı. Çalışalım. Her türlü değerli fikrinize açık olduğumu da belirtmek istiyorum.

Sevgiyle kalın...